Zespół, który zadba o Twoje zdrowie

Poznaj Nas!

Małopolskie Centrum Zdrowia to miejsce, w którym zdrowie i dobro pacjentów są zawsze na pierwszym miejscu. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości opieki medycznej i kompleksowych rozwiązań zdrowotnych, które spełnią oczekiwania pacjentów. Diagnozujemy i leczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznej opieki dla najmłodszych pacjentów. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych laryngologów, pediatrów, logopedów, alergologów i psychiatrów, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, aby zapewnić Ci najlepszą opiekę zdrowotną i wsparcie na każdym etapie Twojego życia.

Kobieta lekarz

Dlaczego warto skorzystać z Małopolskiego Centrum Zdrowia?

lek.

Agnieszka Bator

Specjalista Otolaryngolog. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Oddziale Klinicznym Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ma doświadczenie w diagnostyce oraz leczeniu zachowawczym i chirurgicznym schorzeń laryngologicznych. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz kursach.

Specjalność

mgr.

Aleksandra Karabinowska

Neurologopeda i pedagog specjalny. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku logopedia oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku neurologopedia. Od 10 lat diagnozuje oraz prowadzi terapię neurologopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych z zaburzeniami mowy i komunikacji. Obecnie swoje zainteresowania naukowe i terapeutyczne koncentruje w temacie pracy z małymi dziećmi oraz rozwijania umiejętności porozumiewania się z zastosowaniem alternatywnych form komunikacji.

SPECJALNOŚĆ:

Aleksandra Karabinowska - neurologopeda

lek.

Marta Krucka - Kawalec

Ukończyła Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracownik Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, gdzie odbywa ostatni rok szkolenia specjalizacyjnego w zakresie pediatrii. Doświadczenie zdobywa pracując na oddziale pediatrii oraz jako lekarz dyżurujący w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach w zakresie pediatrii.

SPECJALNOŚĆ:

Marta Krucka - Kawalec - pediatra